Interactive Fitness
Expresso Warehouse
Expresso Warehouse
522 Mercury Drive
Sunnyvale, CA 94085

Top Riders

Rank Name
1 C. Castro  C. Castro 19,545
2 W. Fritz  W. Fritz 3,553
3 M. Gugenheim  M. Gugenheim 3,049
4 M. Caslli  M. Caslli 2,403
5 Y. Wang  Y. Wang 2,392
6 j. zuber  j. zuber 2,146
7 d. little  d. little 1,890
8 m. ho  m. ho 1,743
9 J. Amoriello  J. Amoriello 1,635
10 D. Bucher  D. Bucher 1,488
11 T. Woodward  T. Woodward 1,486
12 D. Ingram  D. Ingram 1,478
13 C. Welch  C. Welch 1,401
14 J. Kindel  J. Kindel 1,384
15 J. Farlow  J. Farlow 1,277
16 M. Caslli  M. Caslli 1,273
17 T. Meier  T. Meier 1,236
18 A. DeZwirek  A. DeZwirek 1,235
19 J. Albanese  J. Albanese 1,115
20 M. Greenslade  M. Greenslade 1,073
21 D. Duck  D. Duck 1,031
22 J. Maisch  J. Maisch 1,007
23 W. Meury  W. Meury 988
24 B. Buka  B. Buka 985
25 J. Wheeler  J. Wheeler 937
26 L. Jones  L. Jones 934
27 D. G  D. G 901
28 S. Bower  S. Bower 890
29 m. mathison  m. mathison 786
30 D. Salisbury  D. Salisbury 785
31 A. Tolchinsky  A. Tolchinsky 760
32 T. Walsh  T. Walsh 735
33 H. Tsai  H. Tsai 724
34 A. Bohnhoff  A. Bohnhoff 721
35 D. Jacobson  D. Jacobson 707
36 M. Melcher  M. Melcher 695
37 O. Salisbury  O. Salisbury 662
38 G. Nielson  G. Nielson 656
39 k. von Kluck  k. von Kluck 652
40 D. Sherwood  D. Sherwood 648
41 A. Crafts  A. Crafts 634
42 e. damron  e. damron 619
43 T. W  T. W 606
44 r. miller  r. miller 605
45 c. bryant  c. bryant 598
46 R. Middelveen  R. Middelveen 587
47 S. Adkins  S. Adkins 586
48 D. Gitlin  D. Gitlin 572
49 L. Strow  L. Strow 562
49 .. Spaniard  .. Spaniard 562
51 a. richardson  a. richardson 558
52 J. Finkelstein  J. Finkelstein 551
53 N. Burch  N. Burch 542
54 I. B  I. B 534
54 C. Mathis  C. Mathis 534
56 A. Profeta  A. Profeta 531
57 J. Knauer  J. Knauer 528
58 D. Bullard  D. Bullard 525
59 N. Breeding  N. Breeding 521
60 B. DeBois  B. DeBois 519
61 N. Fillman  N. Fillman 511
62 C. Cheser  C. Cheser 505
63 S. Baker  S. Baker 472
63 C. Heitczman  C. Heitczman 472
65 K. Fortin  K. Fortin 471
65 B. McAuley  B. McAuley 471
67 A. Caz  A. Caz 462
68 D. Aubuchon  D. Aubuchon 461
69 J. McCloskey  J. McCloskey 457
70 D. Warick  D. Warick 454
71 R. Yates  R. Yates 446
72 P. Basler  P. Basler 443
73 M. Kincaid  M. Kincaid 436
73 B. Andersen  B. Andersen 436
75 D. Hastings  D. Hastings 431
76 C. G  C. G 426
77 D. Ellliott  D. Ellliott 408
77 S. Garrett  S. Garrett 408
79 B. Fechter  B. Fechter 407
80 R. Huffman  R. Huffman 404
80 S. Sung  S. Sung 404
82 w. bressette  w. bressette 398
83 J. Russell  J. Russell 368
83 p. cleary  p. cleary 368
85 W. Turner  W. Turner 353
86 d. koch  d. koch 351
87 H. Gr  H. Gr 344
88 D. Horn  D. Horn 343
89 B. Brokes  B. Brokes 339
90 C. Tedesco  C. Tedesco 330
91 K. Massey  K. Massey 328
92 S. Hill  S. Hill 318
93 p. stephens  p. stephens 311
94 D. Shaw  D. Shaw 309
94 b. Eck  b. Eck 309
96 C. Wingo  C. Wingo 306
97 K. Hammond  K. Hammond 303
98 d. clark  d. clark 301
98 D. Lindsey  D. Lindsey 301
100 M. Toohey  M. Toohey 293
101 M. J  M. J 278
102 B. Johnston  B. Johnston 274
103 G. Lacey  G. Lacey 273
104 c. simmons  c. simmons 270
105 P. Jacobs  P. Jacobs 269
106 T. Jackson Wade  T. Jackson Wade 266
107 M. Greim  M. Greim 265
108 R. Schulman  R. Schulman 264
109 M. Herreid  M. Herreid 262
110 T. McKenzie  T. McKenzie 261
111 K. Case  K. Case 259
112 D. Kaiser  D. Kaiser 257
113 M. Kennedy  M. Kennedy 254
114 S. Booth  S. Booth 250
115 M. Fellows Russell  M. Fellows Russell 248
115 B. Matter  B. Matter 248
117 R. Witte  R. Witte 244
118 M. G  M. G 243
119 M. Paterson  M. Paterson 241
120 J. Abrams  J. Abrams 238
120 S. Batcheler  S. Batcheler 238
122 L. White  L. White 237
123 N. Redwine  N. Redwine 232
124 D. Slack  D. Slack 226
125 F. Corbin  F. Corbin 222
126 G. Gauthier  G. Gauthier 220
126 S. Billeter  S. Billeter 220
128 M. Hodgkins  M. Hodgkins 219
129 R. Williams  R. Williams 217
130 P. Donnell  P. Donnell 208
131 D. Herbert  D. Herbert 198
132 K. Levin  K. Levin 195
133 R. Caprio  R. Caprio 194
134 J. Jinglehimerschmidt  J. Jinglehimerschmidt 193
135 A. Zilbert  A. Zilbert 192
136 M. Miller  M. Miller 190
136 G. Pre  G. Pre 190
138 l. cartinhour  l. cartinhour 184
139 m. vassell  m. vassell 178
140 S. Vesey  S. Vesey 171
141 D. Hejna  D. Hejna 167
142 A. Hénry  A. Hénry 157
143 I. Solhtalab  I. Solhtalab 154
144 K. McDermott  K. McDermott 153
145 M. Clott  M. Clott 149
145 G. Ziebell  G. Ziebell 149
147 J. Gooding  J. Gooding 146
147 D. Johnson  D. Johnson 146
149 E. Mawston  E. Mawston 140
150 P. Kammeier  P. Kammeier 133
151 v. grejda  v. grejda 130
152 E. Dunham  E. Dunham 129
153 k. watson  k. watson 126
154 M. Hirt  M. Hirt 125
155 C. Marriott  C. Marriott 122
156 M. Liss  M. Liss 120
157 S. MCKENZIE  S. MCKENZIE 118
158 M. Williams  M. Williams 115
158 D. Miller  D. Miller 115
160 R. Baccus  R. Baccus 112
161 B. Gardner  B. Gardner 109
162 D. Lyles  D. Lyles 108
163 J. Welz  J. Welz 107
164 M. Ronayne  M. Ronayne 106
165 R. Johns  R. Johns 104
166 B. Mraule  B. Mraule 83
166 j. maher  j. maher 83
168 R. Vaccarello  R. Vaccarello 81
169 C. Mason  C. Mason 80
170 C. Shah  C. Shah 79
170 T. Speigner  T. Speigner 79
172 N. House  N. House 77
173 N. Battersby  N. Battersby 75
173 D. Marriott  D. Marriott 75
175 D. Loiselle  D. Loiselle 72
176 D. Young  D. Young 71
177 T. Holman  T. Holman 70
178 d. pedersen  d. pedersen 66
179 R. Robson  R. Robson 65
180 H. Raleigh  H. Raleigh 64
181 K. Heaney  K. Heaney 62
182 C. Labra  C. Labra 60
182 s. baker  s. baker 60
184 H. Castillo  H. Castillo 58
185 E. Landaverde  E. Landaverde 52
186 R. Birckhead  R. Birckhead 51
186 k. seymour  k. seymour 51
188 R. Sharpe  R. Sharpe 42
188 S. Little  S. Little 42
190 S. Loktionov  S. Loktionov 41
190 K. Kleinkemper  K. Kleinkemper 41
190 M. Molthan  M. Molthan 41
193 B. Greeson  B. Greeson 40
194 m. currier  m. currier 38
194 S. Wallace  S. Wallace 38
196 R. Aquino  R. Aquino 37
197 K. Johnson  K. Johnson 35
198 a. fisher  a. fisher 29
199 B. Chancey  B. Chancey 27
200 D. Brown  D. Brown 26
201 S. Buresh  S. Buresh 21
202 M. Ceprano  M. Ceprano 20
203 D. Martin  D. Martin 19
203 K. Davion  K. Davion 19
205 B. Mistich   B. Mistich 18
206 S. Anderes  S. Anderes 15
207 D. Whitesell  D. Whitesell 10
208 L. Laufer  L. Laufer 9
209 D. Norton  D. Norton 6
210 N. Harrington  N. Harrington 5
210 M. Terrell  M. Terrell 5
TOTALS    (161 Bikes)
Miles: 9,473
Calories: 389,868
Points: 0
Guest Calories:
279,264
Miles / Bike: 59
Calories / Bike: 2,422
Points / Bike: 0
Chase Score: 2,781,531
Not on the Leaderboards?
Only fully registered riders will appear.
Sign In  |  Register
TEAM CHAT
Introducing
Dragon Fit
Learn More
No thanks. Just take me to expresso.com